Advert
Advert
Advert

AĞALIK BÖYLE OLUR!

Alaçam’ın Ağası Hasan Asan, geçtiğimiz günlerde Alaçamspor Kulübü’nün düzenlediği birlik beraberlik ve dayanışma yemeğine katılarak kulüp başkanı Özcan Nazlım ve yönetimini yalnız bırakmadı.

AĞALIK BÖYLE OLUR!

Alaçamspor Kulübü’nün düzenlediği yemekte bağış sözü vererek Alaçamspor’a destek olmak adına verdiği sözü tuttu. Alaçam’ın Ağası Hasan Asan şehir stadyumunda yapılan antraman sırasında Kulüp Başkanı Özcan Nazlım ve yönetim kurulu üyeleri ve teknik heyetinin katılımı ile bağışını Başkan Özcan Nazlım’a takdim etti.

Alaçamspor Kulübü Başkanı Özcan Nazlım, maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen Alaçam’ın Ağası Hasan Asan beye önce çiçek ardından katkılarından dolayı plaket ve tişört hediye ederek çok teşekkür ederim dedi.

Alaçam’ın Ağası Hasan Asan, bu sezon daha fazla çalışarak Alaçaspor’umuzu bir üst tura çıkarmanızı diliyorum. Çalışarak her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum ve başarılar diliyorum dedi.

Başkan Nazlım, Alaçamspor’u hep birlikte bir üst tura çıkartmak için elimizden gelen bütün gayretleri göstereceğiz, bu kapsamda yaptığımız çalışmalar neticesinde Alaçamspor bünyesine yeni kattığımız futbolcularımız ile birlikte hafta içi her akşam saat 18.00–20.00 saatleri arası yaklaşık 30 futbolcu ile şehir stadyumunda futbolcularımız çalışmalarını 3 hoca ile birlikte sürdürmektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU