Advert

Alaçam Köse Köyünden Türkiye Üçüncülüğüne

Alaçam Köseköy Doğumlu Selma Kalanç Raffa Türkiye Üçüncüsü

Alaçam Köse Köyünden Türkiye Üçüncülüğüne

14 - 16 Aralık 2018 tarihleri arasında Ankara Kahramankazan'da yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasına ilk kez katılan Alaçamspor Bocce takımı sporcularından Selma Kalanç Raffa dalında Samsun'a ilk madalyasını kazandırdı.

            Ankara Kahramankazan'da "14-16 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasına katılan ve Samsun'a ilk madalyasını kazandıran Alaçamspor Bocce takımı sporcumuz Selma Kalanç’a, tüm takım arkadaşlarına ve teknik heyete başarılar.

            Alaçamspor Bocce Takımı Antrenörü Gökhan Bozdemir; "Raffa sahamız ve orjinal topumuz olmadan aylarca çalışmamızın karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Milli takım seçmelerine katılmaya hak kazanan sporcumu tebrik ediyorum. Bize desteğini esirgemeyen; Samsun Milletvekilleri Sayın Çiğdem Karaaslan’a, Alaçam Kaymakamı Sayın Fikret Zaman’a, Alaçam Belediye Başkanı Sayın Hadi Uyar’a, İlçe milli Eğitim Müdürü Sezai Tural'a, Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sayın Cansu Keskin Karaaslan’a, Alaçamspor Başkanı Özcan Nazlım’a,  Selim Sezgin’e şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

            Alaçam Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan;  "Ankara Kahramankazan'da Türkiye Raffa Şampiyonasında Türkiye 3.sü olan Sporcumuz Selma Kalanç ve Antrenörümüz Gökhan Bozdemir'i canı gönülden kutluyorum. İlk defa katıldıkları Raffa branşında elde ettikleri başarı sonrası sporcumuz milli takıma davet edilmiştir. Bu başarılarının devamını milli takımızda da diliyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI