Advert
Advert
Advert

ALAÇAM'DA ‘‘MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM’’ BULUŞMASI

AK Parti Alaçam İlçe Başkan Hasan Özdemir, Alaçam'da AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’’ programında gençlerle bir araya geldi.

ALAÇAM'DA ‘‘MAHALLE BİZİM GENÇLİK BİZİM’’ BULUŞMASI

Alaçam Öğretmenevi ASO Müdürlüğünde düzenlenen programa, İl Gençlik Kolları Dış ilişkiler Başkanı Sefa Koçer, İl Gençlik Kolları Yönetim kurulu üyesi Erkan Şahin, İl Gençlik Kolları teşkilat başkan Yardımcısı Doğan Önder, AK Parti Alaçam İlçe Başkan Hasan Özdemir, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eniscan İleri  ve gençler yoğun katılım sağladı. Buluşma da gençlerin görüş ve önerilerini tek tek dinleyen AK Parti Alaçam İlçe Başkan Hasan Özdemir, gençliğe yönelik yapılan yatırımları anlatarak detaylı bilgiler verdi. 

 ‘‘Geleceğin güçlü Türkiye'sine gençlerimizin enerjisi, dinamizmi ve heyecanıyla ulaşacağız’’ Böylesine güzel bir ortamda gençlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten AK Parti Alaçam İlçe Başkan Hasan Özdemir, "Ak Parti Gençlik Kollarının düzenlediği “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programına katılarak, gençler ile sohbet etme fırsatı yakaladık. Geleceğin güçlü Türkiye'sine gençlerimizin enerjisi, dinamizmi ve heyecanıyla ulaşacağız” dedi.

‘‘Türkiye’nin en büyük gençlik hareketine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz’’ Ülkenin geleceğine gençlerin yön vereceğini belirten AK Parti Alaçam İlçe Başkan Hasan Özdemir, "AK Parti Gençlik Kollarımız her geçen gün büyümeye ve yeni dava arkadaşlarımızı aramıza katmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük gençlik hareketine sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ak Parti gençlerin partisidir. Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU