Advert
Advert
Advert

ROTAMIZ DAĞLAR

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından bu hafta sonu altı köyde doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

ROTAMIZ DAĞLAR

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü gurup lideri Kadir Demir, bize hiç bir köy uzak olmaz dedik, "Beş Köy" rotamıza, altıncı köyümüzü ekledik. Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak 24 Ekim 2021 Pazar günü Pergeli, Esentepe, İncirli, Madenler, Gökçeboğaz, Çoroğköyü bize koca yürekli, emekçi köylülerimizle merhaba dedi. Biz de diyoruz ki; Merhaba "Altı Köy" rotamız. İyi ki varsınız dedik. Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak Köyleri gezerken çocuk yaşlı demeden önümüze kim geldi ise elimizden geldiği gücümüzün yettiği kadar herkese çikolata dağıttık, çocuklar sevindi, büyükler ise teşekkür etti. Etkinliğimize katılan tüm doğasever dostlarımıza teşekkür ederiz.

Alaçam’ın el değmemiş eşsiz doğasında altı köyde düzenlenen doğa yürüyüşünde mükemmel bir güneş ve tertemiz bir hava vardı. Bu hafta gezdiğimiz altı köyde Keyifli bir yürüyüş parkurunda unutulmaz anılar ve eşsiz güzelliklerde fotoğraflar çekerek günümüzü gün ettik, Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından hemen hemen her hafta sonu Cumartesi veya Pazar günlerini kapsayan yürüyüşlerine bu hafta sonu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında Durağan’da yapılacak olan doğa yürüyüşü ve kültür gezileri ile ilgili bu hafta içerisinde güzergah tam olarak açıklanacağı bilgisi verildi.

Etkinliğe katılanlar, muhteşem doğa ve çam ağaçları eşliğinde güneşli bir Pazar gününde yaklaşık 28 kilometre yürüdüler. Yürüyüşe kulüp üyelerinin yanı sıra misafir olarak bazı doğa yürüyüşlerini sevenler de katıldı. Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü tarafından önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan diğer etkinlikler ve tarihleri bu hafta belirlenecektir katılım sağlayana gurup üyelerimize ve misafirlerimize çok teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU