Advert

ALAÇAM AK PARTİ‘DE İL BAŞKANI’NIN KATLIMI İLE HAFTALIK YÖNETİM TOPLANTISI YAPILIDI

AK Parti Alaçam İlçe Başkanlığı tarafından her hafta Salı günleri yapılan yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapılan toplantıya Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu’da katılarak gündemdeki konular hakkında görüş alış verişinde bulundular.

ALAÇAM AK PARTİ‘DE İL BAŞKANI’NIN KATLIMI İLE HAFTALIK YÖNETİM TOPLANTISI YAPILIDI

AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasın Özdemir, Samsun İl Başkanımız Sayın Av. Ersan Aksu İl Başkan yardımcılarımız, İlçe Koordinatörlerimiz, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, Ana kademe yönetim ve yürütme kurulu üyelerimiz, Kadın ve Gençlik kolları başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimizin katılımı ile haftalık olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik katılımı ile bizleri onurlandıran İl Başkanımız Samsun İl Başkanımız Sayın Av. Ersan Aksu beye teşekkür ediyorum.

Başkan Aksu "2023 SEÇİMLERİNDE SAMSUN'DAN REKOR DESTEK" Beklediklerini dile getirerek şöyle devam etti. AK Parti Samsun Teşkilatlarının her an seçim olacakmış gibi sahada çalıştığını kaydettiği konuşmasında; 2023 seçimlerinin önemine dikkat çekti. Samsun'da parti üyesi sayısını 260 bine çıkardıklarını ifade eden Başkan Aksu, "Bu işler; sahaya çıkmadan, vatandaşla birebir temas etmeden, onların gönlüne girmeden olmuyor. Biz, AK Parti Samsun Teşkilatı olarak, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın işaret ettiği gibi sahadayız. Vatandaşlarımızla iç iç içeyiz. Tüm çalışmalarımızı bu anlayışa göre planlıyoruz. AK Parti, dün olduğu gibi bugün de milletinin yanında, yanı başındadır" ifadelerini kullandı.

Toplantı sonrası AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Hasın Özdemir, katılımlarından dolayı Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu’ya, İl Başkan yardımcılarına, İlçe Koordinatörlerimize, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Ana kademe yönetim ve yürütme kurulu üyelerimize teşekkür diyorum dedi. Toplantı; Toplu hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI