Advert
Advert
Advert

ALAÇAM DERNEKLER FEDERASYONU (ALDEF) TANITIM GÜNLERİNDE

Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun organizasyonunda İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirilen "TANITIM GÜNLERİ" 3.gününde büyük bir katılımla son buldu.

ALAÇAM DERNEKLER FEDERASYONU (ALDEF) TANITIM GÜNLERİNDE

SAMKON standı ise büyük ilgi görüyor. SAMKON’un da katılım sağladığı ve büyük ilgi gördüğü tanıtım günlerinde Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF ) Genel Başkanı Fehim Gevrek, ALDEF Onursal Başkanı Sefer Aksoy ve ALDEF Yönetim kurulu üyesi Hikmet Bilgin tanıtımın 3.günü olan cumartesi günü SAMKON standının önünde 10 kazan Keşkek dağıtımı yaptılar.

Keşkek dağıtımında SAMKON Genel Başkanı H.Kaya Aşcı ve yönetim kurulu üyeleri, (ALDEF ) Genel Başkanı Fehim Gevrek, ALDEF Yönetim kurulu üyesi Hikmet Bilgin hazır bulundu.

Konu hakkında bir bilgi veren Alaçam Dernekleri Federasyonu (ALDEF ) Genel Başkanı Fehim Gevrek, ALDEF Onursal Başkanı Sefer Aksoy, ALDEF Yönetim kurulu üyesi Hikmet Bilgin,’’ Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun organizasyonunda Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirilen "Tanıtım Günleri" 3.gününde büyük ilgi görüyor. Alaçam’a özgü yöresel keşkekimizi dün ülkemize tattırmak ve tanıtmak için 10 kazan ünlü keşkek ustalarımızın hazırladığı özel yapılan keşkekimizi SAMKON standımızın önünde vatandaşlarımıza ve bürokratlarımıza dağıttık. Gerçekten büyük bir katılım oldu. Çok mutlu olduk.

Bizler Alaçam sevdalısı, Samsun sevdalısı olan insanlarız. Doğduğumuz baba topraklarımızı hiç unutmadık. Yıllardır gurbet elde de olsak Alaçam sevdamız içimizden hiç eksilmedi. Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu'nun organizasyonda Yenikapı Etkinlik Alanı'nda gerçekleştirilen Tanıtım Günlerinde ise SAMKON Genel Başkanımız H.Kaya Aşcı ve Yönetimler ile birlikte güç gövdesi yaparak birlik-beraberlik mesajımızı yineledik. Bizde ALDEF olarak, Alaçam sevdalıları olarak Alaçam İlçemize özgü 10 Kazan Keşkek yapımı ve dağıtımı yapmaktan onur ve gurur duyduk.’’ diyerek sözlerini tamamladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU