Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN ENGELLİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET

Engelliler Derneği tarafından Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’dan görüşmek için randevu talebinde bulunan Alaçam Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Topal'ın Talebine Jet Yanıt. Kaymakam Zaman, Aynı Gün Dernek Binasında Ziyarette Bulundu.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN ENGELLİLER DERNEĞİ'NE ZİYARET

Engelliler Derneği tarafından Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’dan görüşmek için randevu talebinde bulunan Alaçam Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Topal'ın Talebine Jet Yanıt.  Kaymakam Zaman, Aynı Gün Dernek Binasında Ziyarette Bulundu.

Dernek binasında Cevdet Topal'dan çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Zaman, “engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için ellerinden gelen çalışmayı yapacaklarını söyledi. Engelli kardeşlerimizin mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Sizlere elimizden gelen bütün desteği vermeye hazırız. İmkanlarımız dahilinde engelli kardeşlerimizin yaşamlarını daha da kolaylaştırmaya çalışacağız. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde ilçemizde bulunan engelli kardeşlerimizle birlikte yapılacak olan program dahilihde engelleri aşacağız" dedi.

Kaymakam Zaman'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Alaçam Engelliler Derneği Başkan Yardımcısı Cevdet Topal ise "Engelli vatandaşlarımıza tanınan haklar bir bağış, iyilik değil, onların insan olmalarından kaynaklanan doğal haklarıdır. Onları insanca yaşatacak ortamları hazırlamak, üretici olarak topluma kazandırmak, toplumların en önemli görevlerindendir." ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU