Advert

MHP ALAÇAM YÖNETİM KURULU TOPLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ın katılımı ile Alaçam MHP İlçe Başkanlığında aylık mutat toplantısı yapıldı.

MHP ALAÇAM YÖNETİM KURULU TOPLANDI

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullan Karapıçak, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, MHP Alaçam İlçe Başkanı Orhan Sancak ve yönetik kuru üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte parti binasında yapılan toplantıda partinin dünü bu günü ve geleceği hakkında konilar ele alanarak 2023 yılında yapılması planlanan seçimlerde partinin son durumu hakkında görüş alış verişinde bulununldu. İl Başkanı Abdullan Karapıçak, Yaklaşık 40’a yakın projeyi direk muhatapları ile masaya yatırdıklarını sonuca yönelik çalışmalar yapıldığını, bir proje çöplüğü değil de hayata geçirdikleri her projeyi duyurmayı amaç edindiklerini, projelerin her birinin sadece Samsun için değil tüm Türkiye’ye örnek teşkil edecek şekilde araştırma ve geliştirilmesi için çalıştıklarını, projelerin ağırlıklı olarak belli bir kesimi değil tüm vatandaşlarımızın sosyal ve ekonomik kalkınmasına yönelik olduğuna değindi.

Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, İlçede yapılmakta olan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

MHP Alaçam İlçe Başkanı Orhan Sancak, içinde bulunduğumuz süreçte “Pandemi dolayısıyla birçok zorluklar yaşamış olsak da yaşanan tüm zorlukların üstesinden birlikte geldik. Ne mutlu ki bizlere bugün dinamik bir il başkanımız ile birlikte gece uyumadan gündüz durmadan vatanımız ve milletimiz için çalışıyoruz. İnşallah 2023 haziran seçimlerinde en yüksek oyu Alaçam’dan alarak Cumhur İttifakı’na en büyük desteği ilçemizden vereceğiz. O vakte kadar yorulmak nedir bilmeden çalışacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI