Advert

MUHTARLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez düzenlediği basın toplantısında Muhtarların önemine vurgu yaparak, “Bizler yeri geldi mi mahallelinin dert ortağı, abisi, ablası babası annesi oluyoruz” dedi.

MUHTARLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sönmez ve dernek üyeleri Satılmış Asan, Mustafa Anakök, Arif Anarat, Mustafa Kartal, Kurtça Yiğit ve Süleyman Sevinç ile Muhtarlar Derneğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Sönmez, Alaçam Muhtarlar Derneği olarak Eylül ayı içerisinde yaptığımız kongremiz sonrası tüm muhtarlarla birlikte olmak birlik  ve beraberliğimizi devam ettirmek amacı ile inşallah bundan sonra her ay bu şekilde bir araya gelerek hem istişare yapmak hem de birlikteliğimizi daha da pekiştirmek amacı ile bir araya gelmek istiyoruz. Seçimden güçlü bir şekilde çıktık, yaklaşık üç ay gibi kısa bir zaman zarfında bir aile olduklarını dile getiren Başkan Sönmez, yönetimde bulunan tüm arkadaşlarımızla beraber, bu devlete, bu millete hizmet etmeye çalıştıklarını en fazla birlikte olduğumuz, beraber çalıştığımız muhtarlarımızdır, gerek merkezde, gerek mahallelerde beraber bu millete hizmet etmenin gayreti içindeyiz dedi.

Son olarak kahvaltı programında bir araya gelen muhtarlar Dernek Başkanı Hüseyin Sönmez’e ve yönetimine böyle güzel bir kahvaltı programında bizleri bir araya getirerek birlik ve beraberliğimiz daim olsun dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI