Advert
Advert
Advert

İYİ PARTİ İKTİDARA HAZIRLANIYOR

Alaçam İyi Parti Yönetim Kurulu 12 Kasım 2021 Cuma akşamı saat 18.00'da, İyi Parti Samsun İl Yönetim Kurulundan Eyüp Semizoğlu, Metehan Kuru, Kadir Osma ve Hamide Demirel'in katılımıyla parti binasında toplandı.

İYİ PARTİ İKTİDARA HAZIRLANIYOR

Toplantının başında İyi Partiye üye olan Havva Aydoğdu'ya parti rozeti İyi Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Eyüp Semizoğlu tarafından takıldı.Toplantıda İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ve İl Başkan Yardımcısı Eyüp Semizoğlu güncel olaylarla ilgili değerlendirmelerde bulundu. İyi Parti İlçe Başkanı Dursun Ayvaz yaptığı konuşmada “Alaçamda tek bir hedeflerinin olduğunu bunun da Alaçamda İYİ Partiyi açık farkla birinci parti yapmak” olduğunu ve bu amaç doğrultusunda çalıştıklarını söyledi. Vatandaşlarımız İYİ Partiyi problemlerinin çözüm noktası olarak gördüğünü ve kendilerine geldiğini ifade ederek bizde elimizdeki imkanlar ölçüsünde halkımıza yardımcı oluyoruz, ortak paydamız Alaçam ve Türkiye distürü ile hiçbir ayrım yapmaksızın halkımıza hizmet etmeye gayret ediyoruz dedi.

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Eyüp Semizoğlu da Milletvekilliği Genel Seçimlerinde izlenecek strateji ve sandık kurullarıyla ilgili hususları dile getirdi. İktidar partisinin her seçimde yaptıklarını biliyoruz. Dolayısıyla seçimlerde sandık kurullarında görev alan arkadaşların sayım bitip oylar tutanaklara işlenip ilçe seçim kurullarına gelene kadar süreci dikkatle izlemelidir. ülkede tansiyon bilinçli olarak yükseltilmektedir. Partimiz ve Genel Başkanımıza karşı provakasyonlar görülmektedir. Seçimler yaklaştıkça bunun daha da artacağını öngörmekteyiz. Özellikle parti yönetiminde görev alan arkadaşlar ve üyelerimiz provokasyonlara karşı çok dikkatli olmalı ve tahriklere kapılmamalıdır.dedi. Seçimlerde başarılı olmak için alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar hakkında İl yönetimi ile ilçe yönetim kurulu arasında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU