Advert
Advert
Advert

BÜYÜKŞEHİR'DEN AMATÖRE KULÜPLERE DESTEK

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun amatöründe yer alan spor kulüplerine yeni sezon öncesi para yardımında bulundu.

BÜYÜKŞEHİR'DEN AMATÖRE KULÜPLERE DESTEK

Samsun amatöründe yer alan kulüplere Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından sezon öncesi para yardımında bulunuldu. Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Kongre Salonu'nda yapılan törene Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, TFF İl Temsilcisi Hasan Özbulut, taban birlik temsilcileri ve kulüp başkanları ile antrenörler katıldı. 

AMATÖR VEFALIDIR

Açılış konuşmasını yapan Samsun ASKF Başkanı Şener Aydın, "Amatör spor verdiği desteklerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e çok teşekkür ediyoruz. Amatör sporlar vefa ve gönüllülük işidir. Kim bu camiaya yardım ederse ona karşı vefasını asla unutmaz. Başkanımız bu maddi desteğiyle zor durumda olan kulüplerimize can suyu oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz. Saha konusunda ortaya koyduğu projeler ile Samsun amatörü farklı bir havaya bürünecektir" dedi. 

BAŞKAN DEMİR, HEPİNİZE KAPIMIZ AÇIK 

Kapımız herkese açık diyen Başkan Demir, "Kapımız hepinize açık. Sizler gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyor ve onlara spor imkanı sağlıyorsunuz. Onlarla abi-kardeş, baba-evlat ilişkisi kuruyorsunuz. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak amatör sporların tamamına yakın yardım etmeye çalışıyoruz. Futbol sahalarının yanı sıra mimarisiyle şık spor salonları yapacağız. Samsun tam anlamıyla spor kenti kimliğine kavuşacaktır. Benim hayalim Süper Lig'de takımımız olsun ve tamamı bizim çocuklarımızdan oluşan bir kadro sahaya çıksın. Bakın o zaman sahada gerçek mücadeleyi göreceksiniz. O çocuklar çimleri nasıl yolacak. İnşallah bunu da hep beraber göreceğiz" ifadelerini kullandı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU