Advert
Advert
Advert

ŞADIYE MUZAFFER TURHAN ANADOLU LİSESİNDEN ÇİFTE BAŞARI

Alaçam Şadiye-Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Çifte Başarı

ŞADIYE MUZAFFER TURHAN ANADOLU LİSESİNDEN ÇİFTE BAŞARI

1 Aralık 2021 tarihinde Samsun Doğu park ta yapılan okullar arası kros il birinciliği müsabakalarında Nur Hatun Çavuş, Sudenur Çicek, Meryem Erkol, Dilara Aydın, İrem Sönmez, Burcu Helvacı’nın oluşturduğu atletizm kız takımı il ikincisi, Furkan Kurt, Engin Mayda, Eray Gülyüz, Emirhan Türkmen, Umut Aydın oluşturduğu atletizm erkek takımı il üçüncüsü olmuştur.

Beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir il birinciliği müsabakalarında kız takımları 3000m erkek takımları ise 5000 metre koştular. Yarışlara çok iyi hazırlandık. Bir çok okul takımı ile zorlu bir mücadele sonucunda okulumuza ve ilçemize dereceler getiren atletizm kız ve erkek takımlarımızı ve antrenörleri Serdar Çorlu’yu tebrik ediyorum. Bundan sonra ki atletizm yarışlarında hedefimiz ilimizi en iyi şekilde temsil edip okulumuza Türkiye Şampiyonluğu getirmek olacaktır. Bize desteğini hiç eksik etmeyen okulumuzun değerli idarecilerine çok teşekkür ediyorum.

Okul Müdürü Namık Kocabaş, Şadiye–Muzaffer Turhan Anadolu Lisesinde 209 erkek, 300 kız öğrenci öğrenim görmekte, kapalı ve açık spor alanları bulunmaktadır. Pandemi süresi boyunca evde hareketsiz kalan öğrencilerimizi olabildiğince spora çekmek, daha fazla öğrenciyi okul içi turnuvalarla spora katmaya çalışıyoruz. Okul sporlarına daha fazla branştan katılmayı hedefledik. Öğrencilerimiz il ve ulusal düzeyde bir çok turnuvaya katıldık ve katılmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimiz bir çok başarıya imza attılar. Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederken öğrencilerimizin bu başarıları daha yukarı taşımalarını temenni ediyorum dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU