Advert

KAYMAKAM’DAN KYK YURDUNA ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı erkek öğrenci yurdunu ziyaret etti ve üniversiteyi kazanarak ilçemize gelen öğrencilerle sohbet etti.

KAYMAKAM’DAN KYK YURDUNA ZİYARET

Alaçam Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Hüseyin Taş, Yurt yönetim personeli İbrahim Demirtaş, Coşkun Turan Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman’a 2021-2022 yılında hizmete giren ve Alaçam Meslek Yüksek Okulunda eğitim gören erkek öğrencilerin kaldığı Kredi Yurtlar Kurumunun ilçemizde hizmete açılmasından dolayı İlçe Kaymakamı Fikret Zaman’a teşekkür ettiler.

“KYK TERCİHİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Alaçam’da birer emanet olan öğrencilerin KYK yurtlarını tercihlerinden dolayı tebrik eden Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, “Kaymakamlık olarak Kredi Yurtlar Kurumunu kurumlarımızdan biri olarak görüyoruz.  Dolayısıyla siz öğrencilerimizi bu kuruma, Alaçamımıza emanet çocuklar olarak görüyoruz. İnşallah eğitim öğretiminizi sağlıklı bir şekilde tamamlayıp gidene kadar biz sizlerin sorumluluğunu üzerimize almış oluyoruz. Her şeyden önce böyle bir yurdu tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür etmek istiyorum. Kapısında güvenliği olan, sizinle ilgilenecek idarecileri olan bir yerde kalmanız anne ve babanızı mutlu edecek hususlardandır biridir” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI