Advert

BÖLGESEL KULÜPLER KROS LİGİ 2. KADEME YARIŞMALARI SONA ERDİ

Kros Ligi 2. Kademe Bölge Yarışları Alaçam'da Yapıldı 12 İlden 37 Takım Ve 170 Sporcunun Katılımıyla U14, U16 Ve U18 Yaş Kros Ligi Yarışmaları Yapıldı.

BÖLGESEL KULÜPLER KROS LİGİ 2. KADEME YARIŞMALARI SONA ERDİ

Türkiye Atletizm Federasyonunun Düzenlediği Bölgesel İl/İlçe Karmaları ve Kulüpler Kros Ligi 2. Kademe Yarışmaları, U14, U16, U18 Kız ve Erkek Kategorilerinde 12 İlden 37 Takım ve 170 Sporcunun Katılımıyla Samsun/Alaçam İlçesi Geyikkoşan Mevkiinde Gerçekleştirildi.

Yarışmalarda Dereceye Giren Ferdi Sporcu ve Takımlara Ödülleri Samsun Gençlik Spor İl Şube Müdürü Murat Altun, Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Türkiye Atletizm Federasyonu Organizasyon Kurulu Üyesi İsmail Hut, Türkiye Atletizm Federasyonu Atmalar Koordinatörü Orhan Yüzer Tarafından Takdim Edildi.

Alaçam Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ailesi Olarak; Alaçam Kaymakamlığı, İlçe Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüklerine, Yarışmalara Katılan Sporcu, Antrenör ve İdarecilerine Teşekkür Ederim dedi.

Dereceye Giren Ferdi ve Takım Sporcularına ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi; Dereceye giren sporcular, U14 Kız: Ferdi Zelal Polat 1. Samsun, Takım İl Karması 1. (Samsun), U14 Erkek: Muhammet Arda Kıratik Ferdi1. Sivas, Takım İl Karması 1. (Erzincan), U16 Kız: Berfin Kara Ferdi 1. Erzincan, Takım İl Karması 1. (Erzincan), U16 Erkek: Mohammad Farhad Ozbek Ferdi 1.  Takım İlçe Karması 1. (Kırıkkale Balışreyh), U18 Kız: Melisa Tasa Ferdi 1. Kırıkkale, Takım İl Karması 1. (Samsun), U18 Erkek: Baran Kara Ferdi 1. (Erzincan), Takım İlçe Karması 1. (Trabzon Akçaabat)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI