Advert

Özel Öğrencilerle Güzel Bir Gün

Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri ile birlikte Samsun'da yeni inşa edilen ve Avrupa'nın 3. büyük Bowling Salonunda muhteşem maçlarla ağırladık.

Özel Öğrencilerle Güzel Bir Gün

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cansu Keskin Karaaslan, Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri Bowlingde başarılı olduklarını, mutluluklarını gözlemledik. İlk teleferik deneyimlerini Amisos Tepesine çıkarken birlikte yaşadık ve Alış Pide Sahibi Fethi bey bizleri misafir etti.

            Öğrencilerimizin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. öğrencelimizin mutluluklarına vesile olan İlçe Kaymakamımız Sayın Fikret Zaman,a, Belediye Başkanımız Sayın Hadi Uyar'a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sezai Tural'a, Okul Müdürümüz Sayın Taylan Mete'ye, bu mutluluk anlarımızda birlikte olduğumuz Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Öğretmenlerim Sevim Kara ve Funda Erdoğdu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Gönüllü Gençlerimiz Gamze, Ayşegül ve Mert, Milli Eğitim personeli ve şoförümüz Zafer Yüksel abimizle harika bir gün geçirdik, emeği geçen herkese teşekkür ederim dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
“RENKAHENK” KARMA SERGİSİ AÇILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI
PELİTBÜKÜ GÖKGEL'DE BOLLUK AŞI YAPILDI