Advert
Advert
Advert

HÜSEYİN BEDİR’DEN BAŞKAN ŞEREF EROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir’den Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı seçilen Şeref Eroğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

HÜSEYİN BEDİR’DEN BAŞKAN ŞEREF EROĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ankara’da bulunan Türkiye Güreş Federasyonu Hizmet Binasında gerçekleşen ziyarette Güreşe olan ilgisinden bahsederek Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve beraberindekiler Alaçamlı Milli Güreşçimiz Hasan Ergin ve Alaçam Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Gevrek ile birlikte yaptıkları ziyarette “Atasporumuz olan güreşin yeri bizim için bambaşka. Uluslararası her şampiyonada güreşçilerimizi büyük bir heyecanla takip ediyoruz. İlçemizde yapılan faaliyetler de de güreşlere her zaman ön planda tutarak ata sporumuzu gündemde tutmaya çalışıyoruz dedi.

Başkan Bedir, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu Avrupa ve Dünya şampiyonluklarıyla, Olimpiyat ikinciliği ile her zaman büyük gurur duyduk. Şimdi Türk güreşinin başına gelmesi bizleri daha da sevindirdi. İnşallah güreşimiz dünyada çok daha iyi yerlere gelecek” dedi.

Başkan Şeref Eroğlu ise Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir ve beraberindekiler Alaçamlı Milli Güreşçimiz Hasan Ergin ve Alaçam Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Gevrek’e teşekkür ederek “Bizler iyi bir ekiple yola çıktık. Amacımız Türk güreşini dünyada zirveye taşımak” olduğunu ifade etti. Sohbet Sonrası Alaçam Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Şeref Eroğlu’na Filografi bakılı Alaçam Geyikkoşan panosu hediye etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU