Advert

OKULLARDA YÜRÜTÜLECEK PROJELERİN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Alaçam ilçesinde okullarda yürütülecek projelerin tanıtım toplantısı Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda gerçekleştirildi.

OKULLARDA YÜRÜTÜLECEK PROJELERİN TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

"Benim Okulum Okul Merkezli Gelişim", "Kardeş Okullar" ve "İmece" projelerinin değerlendirme toplantısı yapıldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aksakal ve İl MEM ARGE Birimi’nden İrfan Gümüş’ün sunumu ve İlçe İdarecilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Benim Okulum Okul Merkezli Gelişim, İmece ve Kardeş Okul Güne Bakan Okullar Projelerinin bilgilendirme ve tanıtım toplantısı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aksakal ve İlçe İdarecilerinin katılımı ve İl MEM ARGE Birimi’nden İrfan Gümüş’ün sunumu ile gerçekleştirildi.

Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural'ın açılış konuşması ile başladı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aksakal tarafından yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve projelerin hedefleri ile ilgili konuşmasının ardından, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-ge Birimi Koordinatörü İrfan Gümüş tarafından projelerin tanıtımı gerçekleştirildi.

Toplantı, katılımcılar tarafından konu ile ilgili sorulan soruların İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aksakal ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri tarafından cevaplandırması ile sona erdi. Proje tanıtım toplantısına okul ve kurum müdürleri ile müdür yardımcıları katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI