Advert
Advert
Advert

“MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM” BULUŞMASI

AK Parti Alaçam Kadın Kolları ve Gençlik Kolları tarafından “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” buluşması.

 “MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM” BULUŞMASI

AK Parti Alaçam Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nca, Anneler parkında düzenlenen “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” programında buluşan gençler, “Siyaset Gençleşiyor, Türkiye Güçleniyor” mesajı verdi. Toplantıda konuşan AK Parti Alaçam Kadın Kolları Başkanı Güven Kıcır ve Gençlik Kolları Başkan Eniscan İleri, “Gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini söylediler.

Adalet ve Kalkınma Partisi Alaçam Gençlik Kolları Başkanı Eniscan İleri, “Mahalle Bizim, Gençlik Bizim” programı çerçevesinde gençlerle buluştu. Gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini belirten Başkan Eniscan İleri, gençleri dinleyerek; "Gençlerimizin bir harfle tarif edilmesini kabul etmiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; milli iradenin ve Türkiye’nin geleceği gençlerimizdir, “Gençlerimize Güveniyoruz” şeklinde konuştu.

İlçe AK Parti Alaçam Kadın Kolları Başkanı Güven Kıcır’da, gençlerin fikirlerini ortaya koyması için bir araya geldiklerini söyleyerek, AK Parti'nin de fikirlerle büyüdüğünü belirtti.
Kıcır, 2023 seçimlerine hazır olduklarını, "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" sloganıyla yeni nesil temsilcilerine ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU