Advert

DĞA SPORLARI KULÜBÜ, HEDEFİMİZ 1000 AĞAÇ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü kış sezonunun eşsiz güzelliği olan Aralık ayının ikinci haftasında “Kestane Fidanı Dikimi Etkinliğine devam ettiler”.

DĞA SPORLARI KULÜBÜ, HEDEFİMİZ 1000 AĞAÇ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak Kasım ayının Aralık ayının ikinci haftasında olan 12 Aralık 2021 Pazar günü saat 08.00’de Hüseyin Bedir’in kahvesinde buluşan Kulüp üyeleri 15 km'lik Harmancık - Zincirli - Toraklı - Kürüz - Erikçe- Yakakent rotamızda keyifle yürüyerek ve 52 adet ağaç dikerek toplamda 225 ağaca ulaştılar. Yapılan etkinlikler doğrultusunda toplamda 1.000 ağaca ulaşılacağı bilgisi alındı.

Biz topraktan aldığımız bereketin, huzurun kıymetini bilip doğaya ve gelecek nesillere sahip çıkıyoruz. Çimlendirdiğimiz kestaneleri toprak anayla buluşturuyoruz. Ve diyoruz ki; ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ OLARAK HEDEFİMİZ 1.000 AĞAÇ... Her hafta yürüdüğümüz farklı rotalarda, umutla, sevinçle, fidanlarımızı dikmeye devam edeceğiz. Bugün doğaya sunduğumuz 52 ağacımızı, geleceğimizin mimarları, emeğin ve özverinin simgesi gençlerimize armağan ediyoruz.

Biz Doğa Sporları Kulübü olarak, bizim için A noktasından B noktasına ne kadar sürede vardığımız hiç önemli değil. Bizim için tek önemli olan yolun tadını çıkartmak, doğayla buluşmak. Bu hafta 15 km'lik Harmancık - Zincirli - Toraklı - Kürüz - Erikçe- Yakakent rotamızda keyifle yürüdük ve 52 adet ağaç dikerek toplamda 225 ağaca ulaştık. Etkinliğimize katılan tüm doğa sever dostlarımıza teşekkür ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI