Advert

JANDARMADAN OKUL SERVİS ARAÇLARINA DENETİM

Alaçam ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timlerince, geleceğin büyükleri çocuklarımızın huzurlu ve güvenli seyahatlerinin sağlanması için trafik denetim ve kontrollerine aralıksız devam ediliyor.

JANDARMADAN OKUL SERVİS ARAÇLARINA DENETİM

 İlçe genelini kapsayan okul servislerine yönelik yapılan trafik denetimlerinde, sürücü ve araçlara ait belgelerin yanı sıra, özelliklerine göre araçlarda bulundurulması zorunlu olan Emniyet kemerleri, ilkyardım çantası, yangın söndürme cihazı, okul taşıtı yazıları ile kırmızı ışıklı dur levhaları kontrol edildi.

Alaçam İlçe Jandarma Trafik Timi tarafından Killik Mahalesi Taş ocağı Mevkiinde Okul Servis araçlarına yönelik denetim yapılarak. Şoförlere; Kış mevsiminde alınacak tedbirler ve uygulaması gereken kurallar hakkında bilgilendirme semineri verilmiştir.

Alaçam ilçe Jandarma Komutanlığına bağlı Trafik Timlerince, yapılan açıklamada; tüm paydaş kurumlarla birlikte geleceğimizin büyükleri çocuklarımızın güvenli seyahatlerini sağlamak adına her daim yollarda olacağız, denetim ve kontrollere yoğun şekilde devam edilecektir denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI