Advert
Advert
Advert

KUPALARA DOYMUYORLAR

Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi kız masa tenisi takımı 14-16 Aralık 2021 tarihlerinde Samsun Canik kapalı spor salonunda yapılan okulsporları il birinciliği müsabakalarında il üçüncülüğü alarak ilçemize kupa ve madalya ile döndüler.

KUPALARA DOYMUYORLAR

Beden eğitimi öğretmeni Gökhan BOZDEMİR  16 kız 17 erkek masa tenisi takımının katıldıği il birinciliği maçlarını yarı final maçlarına kadar namağlup devam ederken yarıfinal maçinı kaybedip il üçüncülüğü ile Okulsporları il birinciliği müsabakasını bitirdik.Okulumuz masa tenisi takımını oluşturan Songül Çelebi, Elif İşleyen, Elanur Uyanık ve Aleyna Ertaş ile çok iyi antreman yapıp çalıştık. Bazen çok istesekte nasip olmuyor.Sporcularımın emeklerine sağlık.

Okul Müdürü Namık Kocabaş okulumuzu masa tenisi il birinciliği müsabakalarında temsil eden öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi almış oldukları dereceden dolayı tebrik ediyorum.Bu yıl katılmış olduğumuz atletizm, bocce ve masa tenisi müsabakalarında kupa ve madalya almadan dönmedik. İnşallah başka branşlardada ilimizi temsil etme hakkını elde ederiz.

Dereceye giren okullar: 1- Bafra Kızılırmak Anadolu Lisesi, 2-Tülay Başaran Anadolu Lisesi, 3- Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi, 4-Atatürk Anadolu Lisesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU