Advert
Advert
Advert

MUHTARLARA DİKİLİ AĞAÇ SERTİFİKASI

Alaçam’da Kaymakam Fikret Zaman tarafından, Alaçam Muhtarlarına sertifikaları teslim ediliyor.

MUHTARLARA DİKİLİ AĞAÇ SERTİFİKASI

Alaçam Karlı Mahallesi Muhtarı Süleyman Sevinç ve Gökçeboğaz Mahallesi Muhtarı Halil İbrahim Çelebi İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen sertifikalarını alırken, Ankara’da bir ağaçlarının olmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Dikilen fidanının sertifikasının aldıkları en anlamlı muhtarlar günü hediyesi olduğunu ifade ettiler. “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından adımıza diktirilen fidanın sertifikasını İlçe Kaymakamımız Fikret Zaman’ın elinden mutlulukla aldık. “Bir fidan bin nefes“ kapsamında, bin nefes olacak bir fidan, hayata büyük bir katkı olacaktır.“ dediler.

MUHTARLAR GÜNÜNDE 50 BİN 340 FİDAN

İçişleri Bakanlığı tarafından "19 Ekim Muhtarlar Günü" dolayısıyla ülke genelindeki tüm köy ve mahalle muhtarları için Ankara İle Çubuk İlçesi Yıldırım Mahallesinde hatıra ormanı oluşturuldu. Gölbaşı ve Çubuk ilçelerinde oluşturulan hatıra ormanlarına, 50 bin 340 muhtarın adına birer fidan dikildi. Bunlara ait sertifikalar muhtarlara gönderildi. Muhtarlara bu sertifikaların dağıtımı Kaymakamlık aracılığı ile veriliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU