Advert
Advert
Advert

DART İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YAPILDI

Samsun'da Okul Sporları Genç Kızlar Dart İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

DART İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YAPILDI

38 takımın yarıştığı müsabakalar sonunda Samsun Atatürk Anadolu Lisesi birinci oldu. Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonunda yapılan müsabakalar sonucunda Samsun Atatürk Anadolu Lisesi ile Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi genç kızlar kategorisinde finale kaldı. Çok çekişmeli geçen final müsabakası sonucunda Samsun Atatürk Anadolu Lisesi birinci oldu.

Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmeni Gökhan Bozdemir, "Dart İl Birinciliği müsabakalarında final maçına kadar çok çekişmeli maçlar yaptık. Final müsabakasında kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Okulumuza il ikinciliğini getiren sporcularımı tebrik ediyorum. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Müsabakalar sonunda Samsun Atatürk Anadolu Lisesi birinci, Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi ikincisi ve Samsun İstiklal MTAL ise üçüncü oldu.

Okul Müdürü Namık Kocabaş katıldığı 4 farkı branş okul sporları il birinciliği müsabakalarında dereceler ile okulumuza dönen sporcu ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Sporun öğrencilerimizin akademik başarısını da desteklediğini görüyoruz. Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Emeklerine sağlık dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU