Advert

ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 2022’YE HAZIR

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak biz geçmişten öğreniyoruz, geleceğe yönelik hedefler ve amaçlar geliştiriyoruz.

ALAÇAM DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 2022’YE HAZIR

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri Alaçam Öğretmenevinde bir araya gelerek geçen bir yılın içerisinde neler yaptık, gelecek yeni yılda neler yapabiliriz istişare toplantısı yaparak gurup üyeleri ile birlikte aldıkları ye kararlarlar ile birlikte 2022 yılına biz hazırız, siz hazırmısınız dediler.

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü gurup lideri Kadir Demir, Aksini söyleyenlere ve bize inanmayanlara inat, her yeni doğan günde, yeni başlangıçlar için, geleceğimiz için, Alaçam için, umutla ve heyecanla kenetleniyoruz. Sosyal ve kültürel etkinliklerle, doğa yürüyüşlerimiz ve kamplarımızla, hepimize nefes olsun diye diktiğimiz fidanlarımızla, can dostlarımız sokak hayvanları aç kalmasın diye Kasım ayında başlattığımız "Alaçam İyilik Hareketi" ile, başarıyla tamamladığımız Erciyes, Hasan Dağı, Kaçkar, Kazdağları yüksek irtifa tırmanışlarımızla, hazırlıklarına başladığımız "Kaya Tırmanışı" eğitimlerimizle, tıpkı geçen 11 senede olduğu gibi, 2022 ve gelecek yıllarda da İlçemizin adını duyurmak için elimizden geleni yapacağız.

Kulüp üyelerimiz ve Samsun'dan Sinop'a, Ankara'dan Manisa'ya, Balıkesir'den Aksaray'a birçok ilden doğasever dostlarımızla, omuz omuza, yeni hayaller, yeni umutlar, yeni başlangıçlarla, Alaçam Öğretmen Evi'nde "Biz Hazırız 2022" dedik. Peki sen hazır mısın?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI