Advert

KAYMAKAM ZAMAN'IN YAKACIK MAHALLESİ ZİYARETİ

Alaçama Kaymakamı Fikret Zaman, Yakacık Mahallesini ziyaret ederek Muhtar Hamdi Yaşar Kurt’dan mahalle hakkında bilgiler aldı.

KAYMAKAM ZAMAN'IN YAKACIK MAHALLESİ ZİYARETİ

Kaymakam Zaman, 93 yaşında gözleri görmeyen ve yatağa bağlı olarak yaşayan Mustafa Mert ve eşi Hacer Mert'i evlerinde ziyarette bulunarak geçmiş olsun ve acil şifalar dileklerinde bulundu. Daha sonra cedde üzerinde yürürken yol kenarında kendi aralarında sohbet eden vatandaşlarla bir araya gelen zaman mahalle sakinleriyle sohbette bulundu. Ardından eski Yakacık ilköğretim okulunu Muhtar Hamdi Yaşar Kurt ile birlikte gezen Kaymakam Zaman okulun faaliyete geçmesi için tadilata başlanacağı haberine sevindiğini dile getirdi. Mahalle ziyaretine davam eden Kaymakam Zaman 7 Haziran 2021 tarihinde evi yanan Ahmet Piliç'i geçici olarak kaldığı Mustafa Çor'un evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Ahmet Piliç ile birlikte yanan evi gezen Kaymakam Zaman yangının nasıl olduğu hakkında bilgi alıp bu zor durumlarda her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirdi.

Son olarak Yakacık Camisini ziyaret eden Kaymakam Zaman Cami imamı Hasan Çal'ın kendi imkanlarıyla yaptığı kütüphaneyi gezdi Kitap hediye ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI