Advert

Alaçamdan Köy Ürünleri Pazarına Ziyaretler Devam Ediyor

23 Aralık 2018 Pazar günü Gökçeboğaz mevkiinde bulunan Alaçamdan Köy Ürünleri pazarı misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Alaçamdan Köy Ürünleri Pazarına Ziyaretler Devam Ediyor

Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar misafirler ile tek tek ilgileniyor; 23 Aralık 2018 Pazar günü İstanbul Esenler Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol, Esenler Alaçamlılar Dernek Güreş Ağası Aslan Bolat, Alaçamın Sesi Gazetesi Sahibi İsa Şentürk “alaçamdan” Köy Ürünleri Pazarımızı ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı misafirlerimize tek tek teşekkür ediyorum.

Başkan Uyar sözlerine şöyle devam etti, İlçemizde böyle bir doğal pazarın kurulması hem halkımız hem de çevre mahallelerimizden gelen doğal köy ürünleri satıcılarımız bu uygulamadan çok memnun olduklarını dile getiriyorlar. Bizde burada yapılan uygulamayı tüm dünyaya tanıtmak ve ilçemizi en iyi şekilde ürettiği ürünler ile tanıtmak bizim görevimizdir dedi.

İstanbul Esenler Alaçamlılar Dernek Başkanı Mustafa Elibol, Gökçeboğaz mahallesinde kurulan Köy Pazarının bugünkü gördüğüm manzaralar karşında gerçekten memnun oldum. İlk defa gelme ve görme imkanı buldum. Gördüklerim beni çok memnun etti. Bu hizmetin ilçemize, bölgemize ve halkımıza kazandırılmasında en büyük emeği olan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar’a teşekkür ediyorum dedi.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAYMAKAM ZAMAN, TARİHİ KONAKLARI YERİNDE İNCELEDİ
KAYMAKAM ZAMAN, TARİHİ KONAKLARI YERİNDE İNCELEDİ
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI