Advert
Advert
Advert

FİTNESS KURSU İÇİN TEDARİK EDİLEN MİNDERLER HİZMETE SUNULDU

Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tarafından Fitness malzemeleri teslimine katıldı.

FİTNESS KURSU İÇİN TEDARİK EDİLEN MİNDERLER HİZMETE SUNULDU

Fitness Kursumuza devam eden kadınlarımızın daha iyi bir ortamda spor yapmaları için Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç’ın destekleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün çalışmaları neticesinde tedarik edilen 105 metrekare tatami minderi salonumuza serildi. 04.05.2021 tarihinde Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde başlayan kurslara 5 grupta 100’ün üzerinde kursiyer devam etmektedir.

Yakakent Kaymakamı Abdüssamed Kılıç, Fitness kursumuzda eğitimcimizin katkılarıyla step, cardio, fitness ve zumba ile hem sağlık adına zinde kalınıyor hem zayıflama sağlanıyor hem de zumbayla spor eğlenceli hale getiriliyor. Kadınlarımızı tüm kurumlarımız ile her daim desteklemeye devam edeceğiz dedi.

Spor yaparken alınması gereken tedbirler:

Spor yaparken açlık ve tokluk sınırı iyi belirlenmelidir. Spor ne çok aç, ne de çok tok olarak yapılmamalıdır. Açık yara veya kanayan yara ile spor yapılmamalıdır. Spor yaparken herhangi bir rahatsızlığın doğmaması için katı gıdalar en az 3 saat önceden alınmalıdır. Spor yapılan alanlarda uygun spor ayakkabı giyilmesi zorunludur. Egzersiz esnasında daha önceden belirlenmiş olan spor kurallarına ve antrenörün verdiği egzersiz programına kesinlikle uyulmalıdır. Aksi takdirde tansiyon, halsizlik, denge kaybı, kas yırtılması vb. gibi sağlık sorunları ile karşılaşılabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU