Advert
Advert
Advert

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN OKUL ZİYARETİ

Alaçam Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulunu yeni yapılan Okul kütüphanesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Uğur Menekşe ile birlikte ziyaret ettiler.

 İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN OKUL ZİYARETİ

Alaçam Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulu Müdürü Ayhan Şahin okul girişinde ilçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Uğur Menekşe’yi karşıladı, okul hakkında genel bilgileri aktardı okulda yapılan ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Uğur Menekşe Okulda bulunan öğretmenlerle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlediler. Daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı'nın tüm Türkiye'de başlattığı kütüphanesiz okul kalmasın kapsamında Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulunda mevcut kütüphanelerini zenginleştirerek nezih bir ortamda öğrencilerin kullanabileceği rahat ve temiz kütüphane kazandıran Okul Müdürü Ayhan Şahin’e teşekkür etti. Kütüphane duvarları görsel materyaller ile zenginleştirerek ferah bir okuma ortamına kavuşturuldu. Etyemez Alpaslan Gül İlk/Ortaokulu öğrencilerinin taşımalı sistem olması münasebetiyle öğrencilere her gün öğle yemeği verilmektedir.  Yemek dağıtımı sırasında öğrencilerin yedikleri yemekleri de inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Uğur Menekşe yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek her hangi bir aksaklığın bulunmadığını ve yapılan çalışmaların yerinde olduğu gözlendiğini dile getirerek Okul Müdürü Ayhan Şahin’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Okul Müdürü Ayhan Şahin okulumuzu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ve Şube Müdürü Uğur Menekşe’ye teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU