Advert
Advert
Advert

BAŞKAN ÖZYILMAZ, GÜVEN TAZELEDİ

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Tarafından Yapılan Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Vedat Özyılmaz Güven Tazeleyerek Yeniden Başkanlığı Seçildi.

BAŞKAN ÖZYILMAZ, GÜVEN TAZELEDİ

9 Ocak 2022 Pazar günü Saat: 13.30’da Alaçam Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda yapılan olağan genel kurula esnaflar yoğun ilgi gösterdi. Program Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan teşekkülü oluşturuldu. Divan başkanlığına Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler seçildi.

ÖNCELİKLİ DERDİM ESNAFIM;

Açılış konuşmasını Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz yaparak kongremize katılarak bizleri onurlandırdınız katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Üyelere seslenen mevcut başkan Vedat Özyılmaz, Pandemi döneminde birçok sıkıntılar yaşadık. Yaptığım çalışmalar ve girişimlerle esnafımızın pandemiyi en az hasarla atlatması için mücadele ettik dedi.

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz sözlerine şöyle devam etti: "37 yıldır esnaflık yapmaktayım. Onlarca çırak yetiştirdim. Onlarca insana hizmet ettim. Esnafın derdini, sorununu, iyi gününü, sıkıntılı halini her zaman analiz ederim. Bende sizler gibi esnaf odası üyesiyim. Yani yöneticilik anlamında uzunca bir zamandır esnaf teşkilatımıza hizmet etmekteyim. Sizin alın teriniz bizim samimi mücadelemizdir. Günlük hayatımızda esnafla ilçemizde köprü başından beş yola, sanayi esnafından pazarcı esnafına, tüm esnaf sanatkar arkadaşlarımızla iç içeyiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı İlyas Acar’da konuşma yaparak seçimlerin esnafımıza ve Alaçamımıza hayrı uğurlu olması dileklerinde bulundu ve ilçede yapılan ve yapılması planlanan konular hakkında bilgi verdi.

Yönetim Kurulu şöyle oluştu: Başkan Vedat Özyılmaz, Necdet Hacı Yunus, üyeler İsa Şentürk, Berat Baş, Ramazan Acar, İbrahim Aydoğdu ve Mesut Keskin Denetim Kurulu: Gürhan Batı, Hasan Arlı, Ulaş Hamat oldu.

Toplantıya Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Samsun Sanayi ve Ticaret İl Müdürü, Samsun, Bafra, Alaçam ve Yakakent oda başkanlar, ilçemizde bulunan siyasi parti başkan ve yöneticileri, Sivil toplum örgütü başkan ve yöneticileri, mahalle muhtarları ve yoğun esnaf katılımı ile gerçekleşti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU