Advert
Advert
Advert

BAFRA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve Yönetimi Kurulu Bafra, Alaçam ve 19 Mayıs ilçelerinde görev yapan basın mensuplarıyla 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde Değirmen Restaurant’ta sabah kahvaltısında bir araya geldi.

BAFRA TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN BASIN MENSUPLARINA KAHVALTI

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı kahvaltı programında konuşan Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar 2021 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.

İlk olarak Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nur Meral Aydıner 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile tüm basın mensuplarının günlerini kutlayarak, programa katılımlarından dolayı teşekkür etti. Aydıner, "Doğru, ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı ile zor şartlarda fedakarca görev yapan siz değerli basın mensuplarımıza başarılarla dolu bir meslek yaşamı diliyor,10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum." dedi. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ise, “Basın, düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracıdır.

Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli, tarafsız, güvenilir habercilik anlayışıyla toplumun bilgilenme ve aydınlanmasını sağlayan önemli bir meslektir. Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtması görevini üstlenen tüm basın mensuplarımızın bu anlamlı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.’ dedi.

Göksel Başar ayrıca 2021 yılı içerisinde yaptıkları çalışmalar, projeler ve bundan sonraki zamanlarda yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aktardı. Program çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU