Advert
Advert
Advert

'KARADENİZ MASASI' SAMSUN’DA TOPLANDI

CHP Samsun Karadeniz Masasının toplantısını İl ve İlçe Başkanlarının katılımı ile Atakum Belediyesi Kültür Merkezinde yaptı.

'KARADENİZ MASASI' SAMSUN’DA TOPLANDI

CHP Samsun Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Neslihan Hancıoğlu, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP İlçe Başkanları, CHP Kadın kolları başkanları, CHP Gençlik kolları Başkanlarının katılımı ile gerçekleşen toplantıda Alaçam CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Karadeniz Masası toplantısında söz alarak İlçede yapılan çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

Karadeniz Masası toplantısında Oluşturulan ekipler belirlenecek yol haritasına göre çalışacak. Koordinatörlüğünü Parti Meclisi Üyesi, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı'nın yürüteceği Karadeniz Masası'nda bölge milletvekilleri, Parti Meclisi üyeleri, il başkanları, ilçe başkanları bulunuyor. Masanın bünyesinde yer alan ekipler çalışmaları yürütecek.

TABAN GENİŞLETİLECEK

CHP'nin masa çalışmaları kapsamında en önemli hedeflerinden biri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'den milletvekili çıkarmak, Bölgedeki belediye ve milletvekili sayısını artırmayı, seçmen tabanını genişletmeyi de amaçlayan masanın çalışmasıyla, yerel örgütler daha hızlı ve aktif bir çalışmanın içerisine sokulacak. Teşkilatın örgütsel kapasitesini artırmaya dönük çalışmalar yapacak olan Karadeniz ekibi, kanaat önderleri de dahil olmak üzere toplumun farklı kesimleriyle daha etkin ve sıkı bağlar kurmayı hedefliyor.

CHP’ye katılacak, katılmak isteyen, katılması doğru görülen kişilerle de bire bir görüşmeler yapılacak denildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU