Advert
Advert
Advert

ALAÇAM ESNAF ODASI BAŞKANI ÖZYILMAZ MAZBATASINI ALDI

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Vedat Özyılmaz Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Şentürk, Ramazan Acar ve Oda Genel Sekreteri Sonay Mutlu ile birlikte Seçim Kurulundan mazbat

ALAÇAM ESNAF ODASI BAŞKANI ÖZYILMAZ MAZBATASINI ALDI

Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Vedat Özyılmaz Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Şentürk, Ramazan Acar ve Oda Genel Sekreteri Sonay Mutlu ile birlikte Seçim Kurulundan mazbatasını alarak Odayı, “Birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak hak ettiği noktaya taşıyacağız.” dedi.

Kongrenin hayırlı olmasını dileyen Özyılmaz, “Kongremizi odamıza yakışır bir şekilde gerçekleştirdik. Üyelerimizin destekleriyle başkanlığa yeniden seçilmemin ardından bugün 12 Ocak 2022 Çarşamba günü itibarı ile mazbatamızı aldık. Biz görev süremiz içerisinde ayrıştırıcı değil, birleştirici olduk, bundan sonrada aynı adımlarla yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar üreteceğiz. Odamızı birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak hak ettiği noktaya taşıyacağız. Kongremize katılan, katılamayan tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU