Advert

KAYMAKAM ZAMAN'DAN GAZİ AİLESİNE ZİYARET

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Etyemez Mahallesinde engelli kızı ile birlikte yaşayan gazi Görgeç ailesini ziyaret etti.

KAYMAKAM ZAMAN'DAN GAZİ AİLESİNE ZİYARET

Kıbrıs Gazisi Arif Görgeç ve engelli kızı Kezban Görgeç’in evine misafir olan Kaymakam Zaman, "Bugün bu topraklarda rahatça yaşamamız şehitlerimizin ve gazilerimizin, sayesindedir. Devletimiz her zaman tüm imkanlarıyla şehit aileleri ve gazilerimizin yanındadır. Kapılarımız sizlere her zaman sonuna kadar açıktır." dedi.

Kaymakam Zaman daha sonra Etyemez Mahallesinde hane ziyaretlerinde bulunarak şu ifadelere yer verdi. "Amacımız gerçek ihtiyaç sahibi olan vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit edip, sorunlarını dinlemek ve bu sorunların giderilmesi için çalışmaktır" diyen Kaymakam Zaman, Devlet'in Millet için aileleri ziyaret ederek evlerine misafir olduk. Vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek onların taleplerini dinliyor, Devletimizin şefkatli ellerinin her zaman onları sardığını hissettirmeye çalışıyoruz. Ailelerimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum dedi.

Ziyaretlerde Kaymakam Fikret Zaman’a Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Memuru Metin Erturan eşlik etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI