Advert

RAFFA SAMSUN İL SEÇMELERİ YAPILDI

Alaçam’da 16 Ocak 2022 tarihinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda gerçekleşen Raffa il seçmesi yapıldı. Yoğun katılımın olduğu il seçmesine Alaçamspor bocce takımı damgasını vurdu.

RAFFA SAMSUN İL SEÇMELERİ YAPILDI

İl temsilcisi Cansu Keskin Karaaslan 21 Ocak 01 Şubat tarihleri arasında Ankara kahramankazan ilçesinde yapılacak Raffa Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyorum dedi.

Beden eğitimi öğretmeni ve Bocce Milli takım antrenörü Gökhan Bozdemir Raffa il seçmesine çok iyi hazırlandık. Bocce de son iki faaliyet yılında Alaçam gibi küçüçük bir ilçeden 6 milli sporcu çıkardık. İnşallah Raffa branşında da ülkemizi temsil etmek nasip olur. Hedefimiz 26-29 Haziranda Cezayir de yapılacak Akdeniz oyunlarında Milli takım forması ile Ülkemizi temsil etmek olacak. İl seçmesinde emeği geçen başta ilçe gençlik spor müdürü ve Bocce il temsilcisi Cansu Keskin Karaaslan’a, Alaçamspor başkanı Özcan Nazlım beye, seçmelere katılan takımlara ve hakemlerimize şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

DERECEYE GİREN SPORCULAR: GENÇ KIZLAR  : 1-Selma KALANÇ, 2-Gülcan Gündoğdu GENÇ ERKEK : 1-Umut Kalaycı, 2-Umut Şaban ÖZMUTLU. BÜYÜK BAYANLAR: 1-Ayşegül Gürel, 2-Aylin EMİR oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI