Advert
Advert
Advert

DOĞA SPORLARI KULÜBÜNDEN KAR MESAİSİ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü kış sezonunun eşsiz güzelliği olan 16 Ocak 2022 Pazar günü 18 kilometrelik kar mücadelesinde yer yer 40 santim kar kalınlığında yürüyüş yaptılar.

DOĞA SPORLARI KULÜBÜNDEN KAR MESAİSİ

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulüp yöneticisi Kadir Demir ve üyeleri ile birlikte yaklaşık 25 kişilik ekip ile birlikte 16 Ocak 2022 Pazar günü, 18 kilometre süren ve yer yer 40 santimi bulan karda Kapaklı - Ortaköy - Acısu - Kadıköy - Alaçam parkurumuzda kar ve soğuğun hakkını verdik desek yalan olmaz. Etkinliğimize katılan Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ve Samsun Doğa Severler topluluğu (SAMDOST) üyelerine teşekkür ederiz.

Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ve Samsun Doğa Severler topluluğunun katılımı ile gerçekleşen 18 kilometrelik parkurda Alaçam Kapaklı mevkiinden başlayarak yol güzergahımız da yolda bazen yürümek bile zorlaştı. Yürüyüşümüz esnasında rüzgar, fırtına, kar ile mücadele ederek Ortaköy’e ulaştık, Ortaköy’den devam ile güzergahımızda orman içerisinde ve patika yollarda yürümek bizleri rahatlattı. Oran içerisinde kendimizi biraz daha verimli ve sakin hissettik. Buradan Acısu’ya inerek patika yollarda tek sıra halinde kendimizde ve ekibimizde hiçbir kopma olmadan zorlu yürüyüşümüzü Kadıköy ve Alaçam Meydan parkurumuzu tamamladık. Bu soğuk kış gününde bizlere her zaman destek veren ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan Samsun Doğa Severler topluluğu (SAMDOST) üyelerine teşekkür ederiz. Bizler Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü olarak yapmış olduğumuz tüm etkinliklerimizde birlik ve beraberlik içerisinde yürüyüşlerimizi tamamlıyoruz ve diyoruz ki Alaçam Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü büyük bir aile olma yolunda ilerliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU