Advert
Advert
Advert

'FUTBOL ŞEHİTLERİ' ANILDI

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsunspor kafilesinin 20 Ocak 1989 yılında Malatyaspor deplasmanına giderken meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitirenler için Asri Mezarlık'ta düzenlenen anma törenine katıldı.

'FUTBOL ŞEHİTLERİ' ANILDI

Türk spor tarihine 'futbol şehitleri' olarak geçen feci kazada yaşamını yitiren Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomiç ile Otobüs Şoförü Asım Özkan için düzenlenen ve Teknik Direktör Nuri Asan'ın kabri başında gerçekleşen anma töreninde, elim kazanın üzerinden 33 yıl geçmiş olmasına rağmen kazada hayatını kaybedenlerin acısının hala taze olduğunu dile getirerek, bu acıyı herkesin içinde hissettiğini ancak yakından tanıyanların çok daha fazla hissettiğini belirten Vali Dağlı, kazadan yaralı olarak kurtulan ve kısa bir süre önce vefat eden Emin Kar ve kaza anında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi.

Törenin ardından kısa süre önce aramızdan ayrılan Samsunsporumuzun eski futbolcusu ve Eski Başkanı Emin Kar'ın kabrini ziyaret eden Vali Dağlı kabri başında dua etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU