Advert
Advert
Advert

KARNELER KAYMAKAM’DAN

Alaçam’da 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ilk yarısı bugün alınan karneler ile sona erdi.

KARNELER KAYMAKAM’DAN

Alaçam İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural ile birlikte Gökçeboğaz İlk/Ortaokulu, Şehit Muhammet Ali Aksu İlk/Ortaokulu ve Soğukçam İlk/Ortaokullarında öğrencilere karne dağıttılar.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılı, yarıyıl karne heyecanı yaşayan öğrenciler, Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürünün elinden karne almanın mutluluğunu yaşadılar. İlçe Kaymakamı Fikret Zaman 3 yıl önce karne dağıttığı sınıfa girerek beni tanıdınız mı diyerek çocuklara sordu, Çocuklarda evet diyerek siz bize yine karne vermiştiniz dediler.

"İYİ BİR EĞİTİM, İYİ BİR GELECEKTİR"

Tüm eğitim camiasına, öğrenci ve velilere sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni eden İlçe Kaymakamı Fikret Zaman, öğrencilere yarıyıl tatilini, ikinci döneme dinlenmiş bir şekilde başlamak için iyi bir fırsat olarak değerlendirmeleri gerektiğini vurguladı. Kaymakam Zaman, Öğrencilere, karne tatilinde bol bol kitap okumalarını, spor yapmalarını, gezmelerini, söyledi. Sizleri de başarılarınızdan dolayı tebrik ediyorum ikinci dönemde görüşmek üzere hepinize iyi tatiller dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU