Advert

EFSANE BAŞKAN HASAN ASLAN ANISINA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

Bafra Ülkü Ocakları'ndan efsane eski Bafra Belediye Başkanı Hasan Aslan anısına futbol Turnuvası düzenlendi.

EFSANE BAŞKAN HASAN ASLAN ANISINA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENDİ

Bafra Ülkü Ocakları’nın düzenlediği "Başkan Hasan Aslan Liseler Arası Futbol Turnuvası" şampiyonu Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi oldu.

Bizlere güzel bir takım oyunu sergileyen Genç Bozkurtlarımıza teşekkür ediyor, finale kalarak şampiyon olan Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi okulumuzu tebrik ediyorum diyen Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Ceyhan Düzgün şu ifadelere yer verdi, “Bu anlamlı programa katılarak bizlerle bir arada olan bütün Ülküdaşlarımıza ve misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca turnuvada mücadele eden sekiz takımın oyuncularına madalyalarını takdim eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra İlçe Başkanımız Barbaros Turna'ya, TÜRKAV Bafra İlçe Başkanımız Sami Keskin'e, Türk Eğitim Sen Bafra İlçe Başkanımız Feyyaz Yörük'e, Türk Eğitim Sen Samsun İl Başkan Yardımcısı Hakan Eroğlu'na, geçmiş dönem Bafra Ülkü Ocakları Başkanımız Osman Osma'ya teşekkür ediyorum.

Ayrıca organizasyonu düzenlediğimiz Bafra Şehir Stadyumu Kapalı Spor Salonunu bizlere tesis eden İlçe Spor Müdürümüz Osman Şenocak'a minnettarım. Turnuvanın planlanmasından finaline kadar, organizasyonun her bir aşamasında fedakarca görev alan kıymetli Ocak Yöneticilerime ve müsabakada ter döken Genç Bozkurtlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi kupasını, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna ve Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Ceyhan Düzgün’ün elinden aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI