Advert
Advert
Advert

KAYMAKAM ZAMAN, KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, yoğun kar yağışı nedeni ile kapanan yolların karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi.

KAYMAKAM ZAMAN, KAR TEMİZLEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman,  Alaçam’ın yukarı mahallerinde yoğun kar yağışı nedeni ile kapanan yolların karla mücadele çalışmalarını Kızlan Mahallesinde yerinde inceledi. Kaymakam Zaman, "Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi ve Alaçam Belediyesi ekiplerimiz tarafından koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kapanan yollarımızı büyük ölçüde açmıştık ancak oluşan tipi nedeniyle bazı köylerimizde kapanmalar tekrar yaşandı. Tipiden dolayı yollarda yığılmalar meydana geldi, yarım saat sürecek çalışma 3-4 saati alabiliyor. Şuan itibariyle Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi ve Alaçam Belediyesi ekiplerimiz sahada, çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekte. Kısa bir süre içerisinde aksaklığa mahal vermeden çalışmalarımızı tamamlayacağız" diye konuştu. 

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman,  Kızlan Mahallesinde Mahalle Muhtarı Satılmış Büyüktanrıverdi  ve Mahalle sakinleri ile sohbet ederek sıkıntılarının olup olmadığını sondu, Mahalle Muhtarı Satılmış Büyüktanrıverdi, her yıl bu şekilde karla mücadele ediyoruz, Allah Devletimize ve sizlere güç kuvvet versin herkesden Allah razı olsun dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU