Advert
Advert
Advert

BAŞKAN KILIÇ: “SAĞLIK İÇİN GEREKİRSE TÜM EKİBİMİZİ YÖNLENDİRİRİZ”

Bafra Belediyesi çetin kış şartlarına karşı mücadelesini aralıksız sürdürürken, sağlık ile ilgili gelen çağrılara öncelik vermeye devam ediyor.

BAŞKAN KILIÇ: “SAĞLIK İÇİN GEREKİRSE TÜM EKİBİMİZİ YÖNLENDİRİRİZ”

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kar yağışı devam ederken 112 Acil servis ekiplerinin hastalara ulaşılması için devreye giriyor yolları açıyor. Ekipler Darboğaz mahallesinde boğazına cisim kaçan 8 yaşındaki çocuğun ve merkeze 27 km uzaklıkta bulunan Alaçam mahallesinde düşük tehlikesi geçiren bir hastaya müdahale edilmesine yardımcı oldu.

Bafra Belediyesi ekipleri daha önce de Darboğaz mahallesinde 1 yaşındaki çocuk ve Uluağaç mahallesinde yaşlı bir hastaya müdahale edilmesinde de sağlık ekiplerine yardımcı olmuştu. Her zaman olduğu gibi kış şartlarında da önceliğin insan sağlığı olduğunu belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra’mızda karla mücadelemize gece gündüz demeden devam ediyoruz. Bazı kırsal mahallelerimizde açılan yollar devam eden kar yağışı nedeniyle kısa sürede yeniden kapanabiliyor. Çalışmalarımız esnasında gelen sağlık ile ilgili çağrılarda en yakın ekibimizi anında söz konusu noktaya yönlendirerek 112 Acil servis ekiplerimize el uzatıyoruz. Gerekirse sahadaki tüm ekiplerimizi ulaşım sorunun yaşandığı noktaya yönlendirir sağlık ekibimize yardımcı oluruz. 112 Acil servis ekiplerimiz de zorlu şartlara rağmen cansiperane bir şekilde görev yapıyor. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU