Advert
Advert
Advert

MİLLİ SPORCULAR TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU

21-24 Ocak tarihleri arasında Ankara kahramankazan da yapılan Raffa Türkiye Şampiyonasında Samsun a Türkiye ikinciliği getiren Milli sporcular Selma Kalanç İle Gülcan Gündoğdu çeşitli kurumlara teşekkür ziyaretinde bulundu.

MİLLİ SPORCULAR TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE  BULUNDU

Alaçam Halk Eğitim Müdürü Ersin İleri ile Alaçam Gençlik Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan başarılı sporcuları tebrik ederek ödüllendirdi.

Alaçamspor başkanı Özcan Nazlım kulübümüzü, Alaçam’ı, Samsun u en iyi şekilde temsil eden sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Milli takım seçmelerinde başarılar diliyorum.

Beden Eğitimi Öğretmeni ve Milli takım Antrenörü Gökhan Bozdemir Alaçam Halk Eğitim Müdürlüğünün desteği ve Şehit Erdal Bolat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki Kız yurdunda başta okul Müdürü Ayşe Çelebi ve değerli idarecilerinin yardımlarıyla açmış olduğumuz Bocce kurslarında son iki faliyet yılında Alaçamdan 6 Milli sporcu çıkardık. Türkiye Şampiyonalarında sayısız dereceler kazandık.2019 yılında Kamboçyada yapılan Bocce petank Dünya şampiyonasına giden Türk milli takımının yarısını bu kurslarda yetişen sporcularımız aldı. 28 Ekim 2021 tarihinde Antalya kemerle yapılan Uluslararası turnuvada Türk Milli takımı ile Şampiyonluk yaşadık.Alaçam ın gençleri imkan ve destek verilirse neler yapabileceklerini tüm Türkiyeye gösterdiler.Allah bana güç kuvvet ve sağlık verdiği sürece memleketimin gençlerine faydalı olmayı devam edeceğim. Hedefimiz yeni milli sporcular çıkararak Türkiyeyi en  iyi şekilde temsil etmek olacaktır.Milli takım seçmelerine katılacak sporcularıma başarılar diliyorum. Bu gençlere destek veren herkese şahsım ve sporcularım adına çok teşekkür ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU