Advert
Advert
Advert

İSTANBUL ALAÇAMLILAR DERNEĞİ 15. GENEL KURULUNU YAPTI

Merkezi İstanbul Esenlerde bulunan Alaçamlılar Sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği 15. Olağan genel kurulunu yaptı.

İSTANBUL ALAÇAMLILAR DERNEĞİ 15. GENEL KURULUNU YAPTI

İstanbul Alaçamlılar Sosyal yardımlaşma ve dayanışma dernek binasında toplanan üyeler ile birlikte 15. Olağan genel kurul toplantısında Dernek Başkanlığına Ali Yeşilyurt ve yönetimi seçilerek derneğin sorunlarını yönetimi ile birlikte omuzlayarak daha şeffaf ve birlik beraberlik içerisinde olacakları vurgulandı.

Dernek Başkanlığına seçilen Ali Yeşilyurt, “30 yıllık Alaçamlılar Derneğimizin programları bu güne kadar nasıl yapılıyorsa bundan sonrada en güzel bir şekilde yönetimim ile birlikte yapmaya devam edeceğiz”. Yeşilyurt, Genel Merkezi İstanbul Esenler’de bulunan ve 1992 yılında kurulan #AlaçamlılarDerneği 15. Olağan Genel Kurulunu yaptı. 2 dönem, 4 yıldır başkanlık yapan Mustafa Elibol tekrar aday olmazken seçime tek liste halinde girilen seçimlerde Ali Yeşilyurt ve listesi oy birliği ile seçildi.

Seçim sonrası haber sayfamıza açıklamalarda bulunan Yeşilyurt, “30 yıllık Alaçamlılar Derneğimizin programlarını en güzel şekilde yapmaya devam edeceğiz. Başta markalaşmış keşkek ve güreş şenliğimizi büyük bir coşkuyla hep birlikte yine yapacağız. Kahvaltı, İftar, Kadınlar Günü, Çanakkale Turu, Sosyal ve Yardımlaşma faaliyetlerimiz gibi etkinliklerimizi yapacağız. İstanbul’da Alaçamlılar birlikteliğini güçlendirerek büyük bir dernek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU