Advert
Advert
Advert

ALACAM İYİ PARTİ AYLIK TOPLANTISINI YAPTI

İyi Parti Alaçam İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu toplantısı 08 Şubat 2022 Salı günü saat 19.00'da, İyi Parti İl Yönetiminden Adem Bat, Sedat Uygun, Serkan Lay ve Leyla Demirci'nin iştirakiyle parti binamızda toplandı.

ALACAM İYİ PARTİ AYLIK TOPLANTISINI YAPTI

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Adem Bat yaptığı konuşmada Alaçam'a geldiğimiz zaman bizde bir pozitif enerji oluşuyor. Alaçam'dan beklentilerimiz var. İnşallah hedeflerimizi büyütüp Alaçam'da birinci parti olacağız. Akp ile problem yaşayan insanlarımız çok bu da bizi birbirimize kenetleyerek bir aile yaptı dedi.

İyi Parti İl Yönetiminden Leyla Demirci de yaptığı konuşmada bayanların parti çalışmalarındaki önemine değindi. Bayanlarımızı buraya davet ediyorum. Bayanlar olmadan biz bir yere gidemeyiz. Erkek her eve giremez, ancak kadının girmediği ev olmaz. Eşlerimizi, kardeşlerimizi, bayan arkadaşlarımızı yanımıza alacağız. Birlikte çalışacağız ve büyüyeceğiz dedi.

İyi Parti İl Yönetiminden Sedat Uygun ise uzun yıllar siyasetin içinde olduğunu ve geçmişte bazı siyasi partiler içinde çeşitli görevlerde bulunduğunu ifade ederek, siyasette eski jenerasyon yerini yeni bir jenerasyona bıraktı. İlk seçimlerde insanlar broşürlerimizi alıp yırtıyordu. Şimdi bizden broşür istiyor. Siyasetin çok basitleştirildiği bir dönemi yaşıyoruz. Oyunlara provokasyonlara gelmemek lazım. Biz bu ülkeyi millet ittifakı bileşenleriyle birlikte yöneteceğiz. Güçlendirilmiş parlamenter sisteme birlikte yürüyeceğiz. Boş tencerenin deviremeyeceği iktidar olmaz .Bu boş tencere cumhur ittifakını seçimlerde devirecek dedi.

İyi Parti İl Yönetiminden Samsun İyi Parti Tarım komisyonundan sorumlu il başkan yardımcısı Serkan Lay'da, Bafra'da tarımla ilgili bir komisyon kurarak, tabandan tavana bir tarım politikası geliştirip sunmak istediğini söyledi.

İyi Parti Alaçam İlçe Başkanı Dursun Ayvaz ise, İyi Partinin çok zor günlerden geçerek bugünlere geldiğini söyledi. Bize bir sürü iftiralar atıldı. Sokakta bizimle yürümeye korkan arkadaşlar vardı. Bu gün iyi bir konuma geldik. İnsanlar bizim güçlü olduğumuzu anladı. Bugün Alaçamda ikinci parti olmak bizim için başarısızlıktır. Bunu kendi içimizde sorgularız başarımızın sırrı yönetime getirdiğimiz arkadaşlardan hiç birisi partimizin taşıdığı değil, partiyi taşıyan insanlardır. Aramızda hiç bir zaman gizlilik yoktur istişare vardır. Başarının sırrı da buradadır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
KAPIKAYAFEST BASIN LANSMANI GERÇEKLEŞTİ
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU
PELİTBÜKÜ GOĞUZLULAR GÜREŞE KEŞKEĞE VE MÜZİĞE DOYDU