Advert

Kaymakam Zaman Yılbaşı Gecesi Hastaları Ziyaret Etti

Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman, Yılbaşı gecesi İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığını ve Devlet Hastanesini ziyaret etti

Kaymakam Zaman Yılbaşı Gecesi Hastaları Ziyaret Etti

İlk önce Alaçam Emniyet Müdürlüğü personelini ziyaret ederek yılbaşı gecesi münasebetiyle meydana gelebilecek her türlü olumsuzluğa karşı halkın geceyi huzur içerisinde geçirebilmesi için İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık'tan denetimler hakkında bilgi aldı. Karakol biriminde görev yapan polisler ile sohbet eden Zaman, görevli olan memurlara teşekkür ederek İlçe Jandarma Komutanlığına geçti. Burada İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik tarafından karşılanan Kaymakam Zaman askerler ile birlikte akşam yemeği yedi. burada İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik'ten bilgiler alan Kaymakam Zaman son olarak Alaçam Devlet Hastanesini ziyaret etti.

            Alaçam Kaymakamı Fikret Zaman ve beraberindeki İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık ve İlçe Jandarma Komutanı Samet Kuruçelik ile birlikte Alaçam Devlet Hastanesinde bulunan hastaları ziyaret ederek yeni yılda huzur, mutluk ve sağlık dileklerinde bulundular.

            İlçe Devlet Hastanesi ziyaretinde Baş Hekim Dr. Radi Şen'de hazır bulundu. ilk önce acil kısmanda bulunan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan kaymakam Fikret Zaman daha sonra yatan hasta odalarını ziyaret ederek onlarla sohbet etti. hastalar ise ilçe kaymakamını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler, ziyaretlerinden dolayı kaymakam beye teşekkür ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
YAKAKET’TE ÇOCUKLAR MEYDANLARA KOŞTU
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM
ALAÇAM'DA SESSİZLİK HAKİM