Advert

SAMSUN İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Samsun İl Danışma Meclisi Toplantısı'na telefon ile bağlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, davetlilere seslendi.

SAMSUN İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na telefonla bağlanan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Birileri birçok şeyler söyleyebilir. Ama biz çalışmamıza bakacağız, gayretimize bakacağız. Çok daha büyük bir gayretle önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz' şeklinde konuştu.

AK Parti Samsun İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıda partililer salonu doldurdu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ardından protokol konuşmalarına geçildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, konuşması esnasında salonda "Reisi ara" sloganları yükselince AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı arayarak mikrofonu telefona tutarak konuşmaları salona dinletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerine şöyle devam etti, birilerinin söyledikleri her türlü ifadeye karşı teşkilatların çalışmalarına ve gayretlerine devam edeceği mesajını verdi. Seçime kalan aylarda bu zamana kadar gerçekleştirilen faaliyetlerin vatandaşlara anlatılması gerektiğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı.

"ÖNÜMÜZDEKİ 16 AYI FIRSATA DÖNÜŞTÜRECEĞİZ"

"İnanıyorum ki siyasetin merkezindesiniz, siyasette örneksiniz ve örnek olmaya da devam edeceksiniz. Birileri birçok şeyler söyleyebilir ama biz çalışmalarımıza ve gayretimize bakacağız. Çok daha büyük bir gayretle önümüzdeki 16 ayı fırsata dönüştüreceğiz. Yapmamız gereken en önemli şey şu 20 yol içerisinde ülkemize değer kazandırdık, bunları duymayanlara duyurmaktır. Bizim anlatmamız gereken yaptıklarımızdır.

"VATANDAŞIMIZ, EMANETİ EHLİ OLAN AK PARTİ KADROLARINA TESLİM ETSİN"

Bizim fitneyle, dedikoduyla alakamız olmaması gerekir. Ben teşkilatıma bu noktada güveniyorum yeter ki dışımızdakiler zaten hiçbir şey yapmış değiller ama bizim yaptığımız çok şey var bu yaptıklarımızı duymayanlara duyuralım. Bu ülkede bir şey yapılacaksa bunu AK Parti yapar. Bir yatırım olacaksa bunu AK Parti yapar. Bunu tüm vatandaşlarımız bilsin ve böylece de emaneti ehli olan AK Parti kadrolarına teslim etsinler. Sizleri bu duygular içerisinde selamlıyorum. Onun için de hep bir ağızdan diyoruz ki; Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet. Bir olacağız, iri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI