Advert

BAŞKAN KIYMA’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek işlerinde bol kazanç ve kolaylıklar diledi.

BAŞKAN KIYMA’DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişare eden Başkan Kıyma, esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıyor. İşyerlerine gerçekleştirdiği ziyarette, esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Kıyma, esnaf ve vatandaşla sohbet ederek taleplerini dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgi gösterdiği Başkan Kıyma, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaparak, “Cazibesi her geçen gün artan ilçemizi, esnafımız ve vatandaşımızla birlikte geleceğe taşıyoruz. Yakakent’te değişim ve dönüşümü birlikte gerçekleştiriyoruz.” dedi.

YAKAKENT’DEKİ DEĞİŞİME HERKES KATKI SUNUYOR…

Yakakent’in bir değişim ve dönüşüm süreci yaşadığını, bu sürece ilçeye hizmet sunan, ilçede yaşayan vatandaşa hizmet veren herkesin önemle rol oynadığına işaret eden Başkan Kıyma, “Zaman zaman düzenlediğimiz istişare toplantılarının yanında, yaptığımız ziyaretlerle de esnafımızın taleplerini dinliyoruz. İlçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Bölgemize daha fazla yatırımcı çekme, mevcut yatırımcıların ve esnafın sorunları noktasında görüşlerini alıyoruz. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir ve modern bir Yakakent için çalışıyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan ilçemize ve hemşehrilerimize el birliğiyle katkı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlçemiz esnafımız ve halkımızla bir araya gelerek hasbihal ettik, muhabbetlerine ortak olduk. Misafirperverlikleri için esnafımıza teşekkür ediyor; hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI