Advert

YAKAKENT’TE “BENİM OKULUM PROJESİ” TANITILDI

Okulumuz tarafından organize edilen “Benim Okulum projesi” kapsamında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Orhan Değer ve Turan Coşkun Yakakent İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ettiler.

YAKAKENT’TE “BENİM OKULUM PROJESİ” TANITILDI

Okul Müdürü İlker Öksüz, Ziyaretlerinden dolayı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Orhan Değer ve Turan Coşkun hocalarımıza okulum şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ederim dedi. Okul Müdürü İlker Öksüz; okul kavramını içinde eğitim – öğretim faaliyeti gerçekleştirilen bir bina olmanın ötesinde öğretmen, öğrenci ve ailelerinin tüm hayatını kapsayan bir olgu olarak tarif etmekte ve toplumsal kalkınmanın temel öğesi olarak gördüğü eğitimin kalitesinin yükseltilmesine büyük önem vermektedir.

Bu kapsamda geliştirilen Benim Okulum Projesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde hareket ederek; başta okulumuz olmak üzere bölgede yer alan okul binalarının fiziki şartlarının iyileştirilmesine, eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanmasına, öğrencilerin soyut ve yaratıcı düşünme yeteneklerinin geliştirilmesine ve öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI