Advert

YAKAKENT “AK PARTİ’DE MAHALLE BAŞKANI OLMAK AYRICALIKTIR”

Yakakent AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Mahalle yönetim kurulu toplantımızı, Mahalle Başkanımız Durmuş Köse ile birlikte gerçekleştirdik. Mahalle Başkanı Durmuş Köse “AK Parti’de mahalle başkanı olmak ayrıcalık

YAKAKENT “AK PARTİ’DE MAHALLE BAŞKANI OLMAK AYRICALIKTIR”

AK Parti İlçe Başkanı Saliha Korkmaz, “Bizim gönül süvarilerimiz, uç beylerimiz, sancaktarlarımız olan, teşkilatımızın en anlamlı, en önemli görevini yapan Mahalle Başkanlarımızla birlikte olmaktan, onlarla bu güzel atmosferi paylaşmaktan son derece memnunum. Mahalle Başkanlarımız gönüllere yolculuk ediyor ve bu siyasi hareketin temel vasfı da gönüllerde yer tutmuş olmasıdır. Mahallede emek verilmezse, başarı sağlanamazsa Yakakent’te başarılı olmak imkânsızdır.” dedi.

Korkmaz, “Yine önemli bir seçime yaklaşıyoruz. Ülkemizde yapılan seçimler, hep demokrasinin genel geçer kuralları içerisinde yapılmanın ötesinde anlamlar taşıyor. Bu yüzden her seçim bir öncekinden daha önemli hale geliyor. 2019 seçimlerinde daha önceki seçimlerde çalışarak yükseklere koyduğumuz çıtayı düşürmemenin mücadelesini vereceğiz. Sizler bu teşkilatın sancaktarları, uç beyleri olarak; yine sorumluluklarınızı bir dava bilinciyle, medeniyet endişesiyle, gelecek hayalleri ve kaygısı ile kuşanacak ve yine AK Parti’nin milletle buluşmasına aracılık edeceksiniz.

Bu yüzden; bu bilinçle, başarılı olmak zorunda olduğunu bilerek sorumluluklarınızı yerine getireceğinize inanıyor, birlikte kutlayacağımız yeni bir zafer için sizlere güveniyorum.” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI