Advert

İL TURİZM TANITIM VE GELİŞTİRME TOPLANTISI YAPILDI

“İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı” Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında gerçekleştirildi.

İL TURİZM TANITIM VE GELİŞTİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlimizin turizmde bir marka ve cazibe merkezi haline gelmesi, doğal/kültürel mirasının keşfedilmesi, geliştirilmesi ve tanıtılması amacıyla düzenlenen ‘İl Turizm Tanıtım ve Geliştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı’ Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'nın başkanlığında gerçekleştirildi.

Samsun’un kültür, termal, sağlık ve spor turizmi alanında ciddi potansiyelinin olduğunu belirten ve bütün bu imkanların tanıtılmasının yanı sıra turizmin il ekonomisindeki payının ve turizm sektörünün hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik faaliyetlerin yoğunlaştırılacağını ifade eden Vali Dağlı, ilimizde düzenlenecek olan #TEKNOFEST2022'nin de hem festival süresince hem de bırakacağı kalıcı izlerle sonraki yıllarda şehrimize turizm anlamında önemli bir fuar ve kongre turizmine ev sahipliği yapabilme potansiyeli kazandıracağını belirterek, Samsun'un turizmde hak ettiği noktaya gelebilmesi için yürüttükleri gayretli çalışmalara tüm paydaşlarla birlikte ara vermeden devam edeceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI