Advert

TEKNOFEST 2022 HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFEST2022 kapsamında yürütülen hazırlıkların son durumu görüşüldü.

TEKNOFEST 2022 HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Samsun’un ev sahipliğinde düzenlenecek olan dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali #TEKNOFEST2022 kapsamında yürütülen hazırlıkların son durumunun görüşüldüğü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı - Teknofest İcra Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Kacır'ın da telekonferans sistemi üzerinden iştirak ettiği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsunlu iş insanları ve T3 Vakfı yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

#TEKNOFEST2022'nin ilimizde düzenlenecek olmasından dolayı heyecanlı ve gururlu olduklarını belirten Vali Dağlı, Samsunlu iş insanlarımıza da bu heyecana ortak olarak gereken katkıyı verme noktasında göstermiş oldukları destek için teşekkür ederek, bu organizasyonu tüm kurumlarımız, belediyelerimiz, iş dünyamız ve STK'larımızla birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirmeye ve uzun vadede Samsunumuzun önünü açacak, gelişmesine katkı sunacak kalıcı izleri kazandırmaya hazır olduklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
ALAÇAMLI GENÇLER İZCİLİK KAMPINDA BULUŞTU
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI
SAMSUN VALİLİĞİNE ORHAN TAVLI ATANDI